Чесно кажучи, цілком не розумію тих християн, зокрема католиків, що спішать радо святкувати напів'язичницьке і напівсатанинське свято під назвою "Хелловін". Це схоже на якусь дволикість, безкритичний підхід до проблеми, навколо котрої є нині різні опінії. Детальніше про зло цього святкування описав, між іншим,  у своїй колишній замітці. Якби ж то все обходилося лише безневинними жартами... Бачимо натомість явну зневагу чи профанацію важливих християнських символів поряд із елементами окультизму. Хіба це нормально?! 

Свято Хелловіну, що бере свій початок із язичницьких традицій древніх кельтів, просто заштовхує в богозневажливі практики, хочеш цього чи не хочеш... Відповідно до історії у VII столітті Папа Боніфацій IV затвердив 1 листопада День всіх святих, бажаючи так відвернути англійський народ від язичницьких звичаїв. Пізніше 2 листопада стало Днем Душ - поминанням усіх померлих. Ось до чого варто справді стреміти.

Або в цей час ми вшановуємо всіх наших святих, або потойбічну нечисть. Іншого вибору немає. Антон Лавей, автор «Біблії Сатани» та засновник сучасного сатанізму, сказав, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада є найбільше свято Люцифера. Дурять себе ті, хто переконаний, що різні страшні маски, костюми, тощо, відлякують злу силу. Насправді таке, зокрема використання й окультної символіки, тільки притягує  демонічну дійсність ближче.

Хелловін – свято зі сфери сучасного масового окультизму.  Тому якщо хтось дійсно хоче бути автентичним послідовником Ісуса Христа, крокувати дорогою світла та добра, не може собі, дозволити вдаватися до таких сумнівних речей з погляду християнської віри!

Десять причин не святкувати окультного Хелловіну

1. Я - християнин і належу до Ісуса Христа, мого Господа.

2. Хелловін – язичницьке свято та обряд поклоніння сатані, ангелові смерті.

3. Я - українець і мені таке «святкування» цілком чуже.

4. Жахливі маски, костюми, тощо, не відлякують нечистої сили, а, навпаки, притягують її, що може призвести до опанування дияволом.

5. Це насмішка з Дня всіх святих, які не раз віддавали за християнську віру своє життя.

6. Це окультна практика. Окультизм (магізм) – зв’язок із злими духами, що ненавидять Всевишнього і праведних людей.

7. Язичництво – гріх проти першої Божої заповіді.

8. Це невірність християнським ідеалам.

9. Таке дійство не є невинною розвагою.

10. Подібні «свята» тільки руйнують святість безсмертної душі.

 

«Ви були колись темрявою, тепер же – світлом у Господі: поводьтеся як діти світла. Плід світла є в усьому, що добре, що справедливе та правдиве. Шукайте пильно те, що Господеві подобається. Не приставайте до безплідних діл темряви, а радше їх ганіте…» (Ефесян 5, 8-12).