Зі смутком повідомляємо, що у пʼятницю, 23 грудня 2022 року Божого, після довгої боротьби з хворобою, відійшов до вічності протоієрей Дмитро Савчук.

Отець Дмитро був довголітнім душпастирем українських мігрантів в іспанських містах Уельва та Севілья.

Протоієрей Дмитро Савчук народився 8 листопада 1971 року у с. Лиски, що на Івано-Франківщині.

Закінчивши Івано-Франківський Теологічний Інститут, 5 травня 1996 року отримав ієрейські свячення із рук Єпископа Софрона Дмитерка, ЧСВВ.

Опісля свячень був інкардинований до Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Від 5 серпня 2005 року Божого о. Дмитро розпочав служіння українським вірним в Іспанії у Дієцезії Уельва. Численною та розлогою була душпастирська праця отця. Отець Дмитро долав чимало кілометрів, щоб відвідати й зібрати у спільноту українських греко-католиків у містах Севілья, Порто Санта Марія, Кордоба та Кадіс.

Завдяки клопіткій праці новопреставленого священнослужителя, вірні в Уельві мають свій власний храм Святих Кирила та Методія. Крім того, у Севільї віряни отримали для користування і пристосували до потреб нашого обряду храм Великомученика Димитрія.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та Архієпархіальне управління висловлюють найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного священнослужителя.

Вічна пам'ять!

Похоронні богослужіння відбуватимуться у храмі Святих Кирила та Методія, що в Уельві (Іспанія).

Субота, 24 грудня — Божественна Літургія та Чин священичого похорону.

Джерело