У понеділок, 19 грудня, на парафії святого Миколая, що у селі Ямниця Єзупільського протопресвітерату, відзначили храмовий празник.

На святі були чисельно присутні парафіяни, діти, молодь і гості храму.

Захід розпочався зі святкової Літургії, у часі якої вірні приступили до Таїнства Сповіді, а опісля приступили до Причастя.

Божественну Літургію очолив парох храму — митр. прот. о. Богдан Курилів у співслужінні з сотрудником парафії о. Ярославом Рожаком та запрошеними священнослужителями: о. Дмитром Кубацьким (парафія Святого Архистратига Михаїла с. Тязів), о. Василем Смицнюком (парафія Різдва Христового с. Сілець), о. Софроном Зелінським (Згромадження Воплоченого Слова), о. Макарієм Іванишином (адміністратор парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Посіч), о. Олексієм Куйбідою (військовий капелан УГКЦ).

Під час молитви присутні просили у Господа миру для української землі та здоров’я, дякували Святому Миколаю за його добро, просили опіки і заступництва.

Після Служби Божої на церковному подвір’ї священники освятили воду, окропили нею парафіян. Відтак присутні мали можливість набрати собі освяченої води.

На завершення храмових урочистостей процесія вирушила молитовною ходою довкола церкви.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ