У неділю, 25 грудня, у храмі св. Миколая, що у м. Калуш (мікрорайон Хотінь), відбулася молитва за перемогу й мир в Україні, а в особливий спосіб — за місцевих воїнів та їхні родини.

Парафіяни храму пожертвували другу недільну Літургію за українських захисників. Наприкінці моління всі присутні посилено молилися молебень за Україну.

Відтак вірних окропили свяченою водою, а опісля сім'ї Воїнів отримали молитовники від о. Андрія Ляховича та символічні подарунки від місцевих добродіїв.

«Загалом із громади є 22-оє захисників, які були або зараз перебувають на сторожі нашої безпеки», — зазначив о. Андрій Ляхович, сотрудник храму святого Миколая.

Також священнослужитель поділився планами, як надалі на парафії відбуватимуться такі молитовні зустрічі:

«Перша зустріч зібрала майже усіх з очікуваного складу. У вільній атмосфері опісля молитви родини разом зі священником підтримали ініціативу щомісячного такого формату зібрання в останню неділю місяця. На зустрічах планується звичне тепле спілкування, обговорення спільних інтересів, пропозиції по допомозі, порадах та інше. У вірі, що молитва — найдієвіший засіб, та в надії, що перемога вже близько, сьогодні започаткували потенційну спільноту вірних, потрібність якої виявилася очевидною».

Повідомив о. Андрій Ляхович